Slavnostní vyhlášení 21. ročníku Moravskoslezské ligy 2023

 V sobotu 11.11.2023 se do Polanky nad Odrou sjely týmy mužů, žen a mužů nad 35 let z celého Moravskoslezského kraje. V Dělnickém domě proběhlo Slavnostní vyhlášení výsledků Moravskoslezské ligy dospělých.

Klip č.1 – Znělka MSL 2023

V minulém roce jsme tuto akci pořádali my ve Staříči, tentokrát se toho ujali hasiči ze Svinova. OD 15:00 hod probíhalo vyhlášení nejlepších družstev v jednotlivých kategoriích. Během vyhlašováni měli hosté možnost zhlédnout klipy jednotlivých družstev, které byly promítány při jejich vyhlášení.

Klip č.2 – Oprechtice muži 2023 – 19. místo

Klip č.3 – Oprechtice muži nad 35 let 2023 – 4. místo

V letošním roce se postupně poskládalo i nové družstvo žen. Toto družstvo ještě letos nebylo přihlášené do seriálu MSL, ale několika soutěží se zúčastnily a v příští sezóně je už určitě v seriálu MSL uvidíme.

Klip č.4 – Oprechtice ženy 2023

Na závěr oficiální části nechyběly ani ankety, do kterých družstva hlasují před galavečerem. Jedná se např. o osobnost MSL, Tipéra, Sympaťáka či Sympaťačku, Miss nebo Překvapení apod. Mezi tyto kategorie patří i vyhlášení nejlepší ligové soutěže v daném roce, kde se naše Oprechtická soutěž umísťuje pravidelně na první pozici a nejinak tomu bylo i tentokrát. S počtem 59 bodu (s obrovským náskokem 37 bodů) se umísťujeme již po 15-té na 1. místě a tuto kategorii vyhráváme.

Po oficiální části pokračovala volná zábava, o kterou se až do pozdních nočních hodin staral DJ.

Publikace MSL 2023

Výsledky anket 2023