http://oprechtice.cz

Výsledky 2015
Napsal uživatel Martin Nováček   
Pondělí, 27 Duben 2015 00:38

Výsledky 2015

Soutěž muži Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky
Fryčovice /Okrsek/ 8.5.2015 N N N N
Košatka /NOC/ 9.5.2015 14:828 15:572 15:572 5.místo
Albrechtice 16.5.2015 N N N N
Nová Ves  23.5.2015 14:561 14:833 14:833 3.místo
Malenovice (I.kolo MSL) 23.5.2015 15:090 15:908 15:908 10.místo
Kozlovice /NOC/ 23.5.2015 18:408 19:084 19:084 5.místo
Bartovice /NOC/ 29.5.2015 N 15:550 N N
Mošnov /NOC/ 30.5.2015 15:113 15:528 15:528 6.místo
Petřvald /NOC/ 5.6.2015 16:040 14:310 16:040 11.místo
Lubno (II.kolo MSL) 13.6.2015 14:410 14:353 14:410 6.místo
Oprechtice (III.kolo MSL) 20.6.2015 15:615 15:440 15:615 19.místo
Oprechtice /NOC/ (Climart cup) 20.6.2015 15:480 15:314 15:480 7.místo
Svinov (IV.kolo MSL) 27.6.2015 14:833 14:932 14:932 9.místo
Stará Ves /NOC/ 3.7.2015 14:993 15:401 15:401 3.místo
Metylovice (V.kolo MSL) 4.7.2015 13:925 14:905 14:905 13.místo
Kozmice (VI.kolo MSL) 6.7.2015 14:864 16:118 16:118 24.místo
Košatka (VII.kolo MSL) 11.7.2015 17:022 17:360 17:360 25.místo
Karviná- Louky (VIII.kolo MSL) 18:7.2015 14:956 15:472 15:472 11.místo
Marklovice 1.8.2015 13:852 14:891 14:891 4.místo
Vrbice (IX.kolo MSL) 1.8.2015 14:656 14:354 14:656 11.místo
Petřvaldík (X.kolo MSL) 8.8.2015 14:364 15:500 15:500 18.místo
Kujavy  8.8.2015 16:450 16:600 16:600 14.místo
Kujavy /NOC/ 8.8.2015 15:660 15:750 15:750 8.místo
Větřkovice (XI.kolo MSL) 9.8.2015 17:331 15:269 17:331
Stará Ves (XII.kolo MSL) 15.8.2015 14:543 15:459 15:459 17.místo
Prchalov (XIII.kolo MSL) 16.8.2015 15:112 14:976 15:112 9.místo
Mošnov (XIV.kolo MSL) 22.8.2015 15:474 14:901 15:474 28.místo
Bartovice (XV.kolo MSL) 5.9.2015 14:724 15:518 15:518 16.místo
Proskovice 6.9.2015 N N N N
Jistebník 12.9.2015 15:172 17:136 17:136 7.místo
Děhylov 12.9.2015 14:783 15:301 15:301 2.místo
Trnávka /NOC/ 18.9.2015 N N N N
Turčiánské Teplice 26.9.2015 15:987 15:206 15:987 13.místo
Velké Hoštice 4.10.2015 15:720 15:130 15:720 30.místo

 

Soutěž ženy Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky
Fryčovice /Okrsek/ 8.5.2015


1.místo
Košatka /NOC/ 9.5.2015 17:061 16:667 16:667 1.místo
Albrechtice 16.5.2015 N N N N
Biocel Paskov 23.5.2015 N N N N
Nová Ves 23.5.2015 17:286 18:438 18:438 4.místo
Malenovice (I.kolo MSL) 23.5.2015 16:515 16:294 16:515 1.místo
Bartovice /NOC/ 29.5.2015 19:614 22:184 22:184 8.místo
Mošnov /NOC/ 30.5.2015 N N N N
Lubno (II.kolo MSL) 13.6.2015 19:156 15:894 19:156 7.místo
Oprechtice (III.kolo MSL 20.6.2015 16:850 17:588 17:588 2.místo
Oprechtice /NOC/ (Climart Cup) 20.6.2015 17:616 16:817 17:616 1.místo
Svinov (IV.kolo MSL) 27.6.2015 19:441 16:532 19:441 6.místo
Stará Ves /NOC/ 3.7.2015 18:080 18:255 18:255 2.místo
Metylovice (V.kolo MSL) 4.7.2015 17:760 17:239 17:760 5.místo
Kozmice (VI.kolo MSL) 6.7.2015 20:349 17:211 20:349 8.místo
Košatka (VII,kolo MSL) 11.7.2015 N N N N
Karviná-Louky (VIII.kolo MSL) 18.7.2015 16:710 19:749 19:749 7.místo
Marklovice 1.8.2015 16:088 16:483 16:483 1.místo
Vrbice (IX.kolo MSL) 1.8.2015 19:253 16:156 19:253 11.místo
Petřvaldík (X.kolo MSL 8.8.2015 16:143 16:33 16:330 1.místo
Větřkovice (XI.kolo MSL) 9.8.2015 16:471 16:595 16:595 1.místo
Stará Ves (XII.kolo MSL) 15.8.2015 18:388 17:713 18:388 10.místo
Prchalov (XIII.kolo MSL) 16.8.2015 16:800 16:467 16:800 2.místo
Mošnov (XIV.kolo MSL) 22.8.2015 17:678 17:274 17:678 7.místo
Bartovice (XV.kolo MSL) 5.9.2015 16:362 16:989 16:989 2.místo
Turčianské Teplice 26.9.2015 16:660 N N N

 

Soutěž muži B Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky
Košatka /NOC 9.5.2015 15:728 14:973 15:728 7.místo
Velké Hoštice 3.10.2015 17:35 15:53 17:35 59.místo

 

Soutěž muži 35 A Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Poznámka
Nová Ves 23.5.2015 16:339 16:533 16:533 4.místo
Malenovice (I.kolo MSL) 23.5.2015 19:100 17:109 19:100 8.místo
Žaběň 6.6.2015 kategorie muži
Martinov 6.6.2015
Oprechtice 13.6.2015 1.místo
Oprechtice (II.kolo MSL) 20.6.2015 17:081 16:753 17:081 5.místo
Svinov (III.kolo MSL) 27.6.2015 16:999 16:398 16:999 3.místo
Metylovice (IV.kolo MSL) 4.7.2015 17:096 15:740 17:096 8.místo
Vrbice (V.kolo MSL) 1.8.2015 17:033 17:098 17:098 7.místo
Bartovice (VII.kolo MSL) 5.9.2015 16:358 17:362 17:362 5.místo

 

Soutěž muži 35 B Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky
Nová Ves  23.5.2015 15:472 14:276 15:472 1.místo
Malenovice (I.kolo MSL) 23.5.2015 15:376 14:989 15:376 1.místo
Oprechtice (II.kolo MSL) 20.6.2015 17:479 15:071 17:479 6.místo
Svinov (III.kolo MSL) 27.6.2015 15:411 19:091 19:091 5.místo
Metylovice (IV.kolo MSL) 4.7.2015 15:338 14:837 15:338 2.místo
Vrbice (V.kolo MSL) 1.8.2015 14:515 14:942 14:942 2.místo
Stará Ves (VI.kolo MSL) 15.8.2015 14:137 18:492 18:492 6.místo
Bartovice (VII. kolo MSL) 5.9.2015 14:848 14:831 14:848 1.místo
Turčianské Teplice 26.9.2015 14:523 15:814 15:814 2.místo

 

Soutěž mladší žáci A Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky
Lučina MSL-MH 25.4 19,487 19,692 19,692 8. místo
Nová Ves MSL-MH 2.5 NP NP NP NP
Malenovice MSL-MH 2.5 21,718 22,452 22,452 11. místo
Krmelín MSL-MH 16.5 35,134 33,095 35,134 14. místo
Fryčovice MSL-MH 23.5 23,055 18,698 23,055 9. místo
Mořkov MSL-MH 24.5 19,999 17,774 19,999 7. místo
Petřvaldík MSL-MH 31.5 19,911 19,911 19,911 7. místo
Nýdek MSL-MH 6.6 38,940 21,980 38,940 11. místo
Paskov 7.6 18,826 18,800 18,800 5. místo
Lubno MSL-MH 13.6 17,235 17,658 17,658 5. místo
Jistebník MSL-MH 14.6 17,662 17,377 17,662 8. místo
Řepiště MSL-MH 20.6 19,463 18,921 19,463 10. místo
Oprechtice MSL-MH 21.6 20,915 20,787 20,915 11. místo
Raškovice 8.8 6. místo
Oprechtice - EUROKAN 28.8 33,350 33,130 33,350 12. místo
Brušperk MSL-MH 5.9 18,140 18,022 18,140 7. místo

Petřvald MSL-MH

5.9 21,360 20,540 21,360 9. místo
Proskovice 6.9 24,250 24,820 24,820 3. místo časy orientačně
Bruzovice MSL-MH 12.9 16,260 16,444 16,444 6. místo

 

Soutěž mladší žáci B Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky
Lučina MSL-MH 25.4 28,920 27,792 28,920 15. místo
Nová Ves MSL-MH 2.5 NP NP NP NP
Malenovice MSL-MH 2.5 32,965 22,655 32,965 18. místo
Krmelín MSL-MH 16.5 21,840 21,036 21,840 11. místo
Fryčovice MSL-MH 23.5 29,297 28,828 29,297 14. místo
Mořkov MSL-MH 24.5 N N N N
Petřvaldík MSL-MH 31.5. 23,863 23,863 23,863 11. místo
Nýdek MSL-MH 6.6 21,12 20,28 21,12 N koš
Paskov 7.6 20,781 21,174 21,174 7. místo
Lubno MSL-MH 13.6 20,709 22,247 22,247 13. místo
Jistebník MSL-MH 14.6 22,391 22,689 22,689 14. místo
Řepiště MSL-MH 20.6 29,079 28,906 29,079 15. místo
Oprechtice MSL-MH 21.6 40,280 45,123 45,123 22. místo
Oprechtice - EUROKAN 28.8 54,334 59,274 59,274 14. místo
Brušperk MSL-MH 5.9 23,220 21,626 23,220 13. místo
Petřvald MSL-MH 5.9 19,630 18,160 19,630 7. místo
Bruzovice MSL-MH 12.9 19,628 18,960 19,628 13. místo

 

Soutěž MINI Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky









 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

f
 

Hasičský víkend 2018

Banner

Kalendář akcí

<<  Květen 2018  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  5  6
  7  8  9111213
141516181920
2122242627
28293031   

Náhodný obrázek

bochor_MH_1...
Image Detail