http://oprechtice.cz

Výsledky 2014
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 05 Květen 2014 18:40

Výsledky 2014

Soutěž muži Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky
Okrsek- Brušperk 8.5.2014 N N N N
Kunčice p.O. /NOC/ 9.5.2014 15:645 15:509 N N
Krmelín 17.5.2014 17:432 17:913 17:913 3.místo
Malenovice (I.kolo MSL) 24.5.2014 14:308 14:547 14:547 4.místo
Kozlovice /NOC/ 25.5.2014 18:043 18:699 18:699 6.místo
Bartovice /NOC/ 30.5.2014 15:364 17:157 17:157 13.místo
Albrechtice 31.5.2014 14:406 14:096 14:406 2.místo
Fryčovice  31.5.2014 14:475 13:668 14:475 7.místo
Mošnov /NOC/ 31.52014 N 17:273 N N
Velké Karlovice  1.6.2014 14:930 14:230 14:930 4.místo
Štola /SK/ 7.6.2014 14:530 14:300 14:530 2.místo Stahuj
Bylnice 8.6.2014 14:500 14:340 14:500 8.místo Stahuj
Lubno (II.kolo MSL) 14.6.2014 N 14:342 N N
Oprechtice (III.kolo MSL) 21.6.2014 N N N N Stahuj
Oprechtice /NOC/ 21.6.2014 14:421 14:682 14:682 2.místo Stahuj
Svinov (IV.kolo MSL) 28.6.2014 14:674 14:202 14:674 8.místo
Metylovice (V.kolo MSL) 5.7.2014 14:422 15:588 15:588 15.místo
Kozmice (VI.kolo MSL) 6.7.2014 13:945 14:029 14:029 1.místo
Košatka (VII.kolo MSL) 12.7.2014 14:421 15:009 15:009 12.místo
Pustkovec (Extraliga ČR) /3B/ 12.7.2014 17:430 21:150 21:150 30.místo
Velké Hoštice (Extraliga ČR) /3B/ 13.7.2014 18:430 17:300 18:430 18.místo
Karviná- Louky (VIII.kolo MSL) 19.7.2014 13:923 14:498 14:498 6.místo
Nová Ves 19.7.2014 15:450 14:585 15:450 10.místo
Hněvošice (MSP) /3B/ 26.7.2014 N N N N
Marklovice 2.8.2014 16:014 14:374 16:014 12.místo
Vrbice (IX.kolo MSL) 2.8.2014 N N N N
Petřvaldík (X.kolo MSL) 9.8.2014 14:720 13:862 14:720 8.místo
Kujavy 9.8.2014 16:100 15:170 16:100 6.místo
Kujavy /NOC/ 9.8.2014 14:890 14:930 14:930 1.místo
Větřkovice (XI.kolo MSL) 10.8.2014 14:174 14:093 14:174 3.místo
Kozmice /NOC/ 15.8.2014 16:162 14:576 16:162
Stará Ves (XII.kolo MSL) 16.8.2014 N N N N
Mošnov (XIII.kolo MSL) 23.8.2014 13:862 13:802 13:862 3.místo
Prchalov (XIV.kolo MSL) 24.8.2014 15:025 N N N
Malenovice /NOC/ 30.8.2014 14:546 14:642 14:642 2.místo
Bartovice (XV.kolo MSL) 6.9.2014 N N N N
Jistebník 13.9.2014 15:638 16:263 16:263 7.místo
Telč /3B/ /NOC/ 13.9.2014 22:210 20:820 22:210 37.místo
Ostravice /3B/ 27.9.2014 N N N N
Babice /OCTOBER CUP/ 4.10.2014 15:600 15:980 15:980 33.místo
Lenin 15.10.2014 N N N N

 

Soutěž ženy Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky
Okrsek- Brušperk 8.5.2014 N N N N
Košatka /NOC/ 23.5.2014 18:542 17:865 18:542 1.místo
Malenovice (I.kolo MSL) 24.5.2014 22:577 16:069 22:577 8.místo
Bartovice /NOC/ 30.5.2014 31:416 31:627 31:627 8.místo
Albrechtice 31.5.2014 16:689 16:575 16:689 1.místo
Fryčovice 31.5.2014 15:932 15:548 15:932 1.místo
Mošnov /NOC/ 31.5.2014 17:588 17:842 17:842 2.místo
Lubno (II.kolo MSL) 14.6.2014 16:428 16:087 16:428 1.místo
Oprechtice (III.kolo MSL) 21.6.2014 24:062 15:840 24:062 11.místo Stahuj
Oprechtice /NOC/  21.6.2014 N 19:100 N N Stahuj
Svinov (IV.kolo MSL) 28.6.2014 16:845 16:527 16:845 1.místo
Stará Ves /NOC/ 4.7.2014 16:710 17:591 17:591 1.místo
Metylovie (V.kolo MSL) 5.7.2014 17:086 16:752 17:086 1.místo
Kozmice (VI.kolo MSL) 6.7.2014 16:928 16:533 16:928 2.místo
Košatka (VII.kolo MSL) 12.7.2014 21:524 15:905 21:524 7.místo
Pustkovec (Extraliga ČR) 13.7.2014 16:870 16:670 16:870 1.místo
Velké Hoštice (Extraliga ČR) 13.7.2014 27:310 16:460 27:310 13.místo
Karviná- Louky (VIII.kolo MSL) 19.7.2014 19:450 16:536 19:450 7.místo
Nová Ves  19.7.2014 17:897 16:594 17:897 2.místo
Marklovice  2.8.2014 17:466 17:609 17:609 2.místo
Vrbice (IX.kolo MSL) 2.8.2014 18:294 16:247 18:294 5.místo
Petřvaldík (X.kolo MSL) 9.8.2014 19:012 17:010 19:012 7.místo
Větřkovice (XI.kolo MSL) 10.8.2014 22:469 18:020 22:469 15.místo
Kozmice /NOC/ 15.8.2014 17:792 17:455 17:792 2.místo
Stará Ves (XII.kolo MSL) 16.8.2014 19:463 16:836 19:463 3.místo
Mošnov (XIII.kolo MSL) 23.8.2014 16:391 15:827 16:391 1.místo
Prchalov (XIV.kolo MSL) 24.8.2014 23:457 16:939 23:457 11.místo
Malenovice /NOC/ 30.8.2014 22:312 17:676 22:312 7.místo
Bartovice (XV.kolo MSL) 6.9.2014 16:089 16:586 16:586 1.místo
Brušperk 13.9.2014 16:786 16:318 16:786 1.místo
Jistebník 13.9.2014 17:072 16:554 17:072 1.místo
Babice /OCTOBER CUP/ 4.10.2014 18:320 16:600 18:320 10.místo
Lenin 25.10.2014 18:580 16:740 18:580 11.místo

 

Soutěž muži 35 Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky
Malenovie (I.kolo MSL) 24.5.2014 N N N N
Oprechtice (II.kolo MSL) 21.6.2014 17:034 16:518 17:034 5.místo
Svinov (III.kolo MSL) 28.6.2014 16:695 16:077 16:695 2.místo
Metylovice (IV.kolo MSL) 5.7.2014 16:588 15:957 16:588 3.místo
Vrbice (V.kolo MSL) 2.8.2014 16:399 17:478 17:478 6.místo
Stará Ves (VI.kolo MSL) 16.8.2014 18:498 23:454 23:454 7.místo
Bartovice (VII.kolo MSL) 6.9.2014 16:140 16:132 16:140 6.místo
Lenin 25.10.2014 N N N N


Soutěž starší žáci Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky
Lučina  MSL-MH 26.4. 19:430 20:320 20:320 13. místo
Nová Ves MSL-MH 3.5 21:776 21:533 N - koš N
Krmelín MSL-MH 17.5 15:966 15:400 15:966 5. místo
Mořkov MSL-MH 25.5 19:880 20:010 20:010 14. místo
Fryčovice MSL-MH 31.5 N N N N
Trojanovice MSL-MH 31.5 15:405 14:843 N N
Petřvaldík MSL-MH 1.6 14:724 14:790 14:790 5. místo
Nýdek MSL-MH 7.6 N N N N
Paskov 8.6 21:741 21:813 21:813 10. místo
Lubno MSL-MH 14.6 20:033 22:145 22:145 15: místo
Jistebník MSL-MH 15.6 N N N N
Řepiště MSL-MH 21.6 14:240 14:470 14:470 5. místo
Oprechtice MSL-MH 22.6 14:972 19:238 19:238 14. místo
Frýdlant n. O. 28.6 23:093 22:581 23:093 8. místo
Hukvaldy 2.8 14:100 21:250 21:250
Třinec Guty 9.8 34:125 34:215 34:215 3. místo

 

Soutěž mladší žáci Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky
Lučina MSL-MH 26.4 25:350 22:480 25:350 19. místo
Nová Ves MSL-MH 3.5 20:833 20:033 20:833 10. místo  
Krmelín MSL-MH 17.5 20:905 21:453 21:453 11. místo
Mořkov MSL-MH 25.5 N N N N
Fryčovice MSL-MH 31.5 21:407 20:238 21:407 15. místo
Trojanovice MSL-MH 31.5 33:076 33:655 33:655 19. místo
Petřvaldík MSL-MH 1.6 30:278 20:299 30:278 16. místo
Nýdek MSL-MH 7.6 24:150 23:490 24:150 15. místo
Paskov 8.6 19:777 19:339 19:777 6. místo
Lubno MSL-MH 14.6 18:933 18:969 18:969 8. místo
Jistebník MSL-MH 15.6 19:064 19:667 19:667 10. místo
Řepiště MSL-MH 21.6 18:010 18:260 18:260 11. místo
Oprechtice MSL-MH 22.6 18:779 16:700 18:779 8. místo
Frýdlant n. O 28.6 18:233 18:333 18:333 6. místo
Bruzovice MSL-MH 13.9 21:000 21:240 21:240 14. místo
Brušperk MSL-MH 13.9 34:587 33:160 34:587 17. místo

 

Soutěž MINI Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky
Lubno 14.6 32:854 43:168 43:168 5.místo
Oprechtice 22.6 50:249 28:278 50:249 5. místo







Soutěž muži B Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky
Vrbice 2.8.2014 15:325 14:953 15:325 15.místo
Petřvaldík 9.8.2014 N N N N
Větřkovice 10.8.2014 14:806 14:342 14:806 17.místo
Mošnov  23.8.2014 15:443 16:109 16:109 29.místo

 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 


 

 

Hasičský víkend 2018

Banner

Kalendář akcí

<<  Říjen 2018  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Náhodný obrázek

priprava_st...
Image Detail