http://oprechtice.cz

Výsledky 2011
Napsal uživatel Martin Nováček   
Úterý, 05 Duben 2011 19:49

Výsledky 2011

 

Soutěž muži Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky
Ostrava-Zábřeh 9.4.2011 15,220 14,780 15,220 2.místo
Široký Důl /LENIN/ 16.4.2011 14,450 15,020 15,020 10.místo
Okrsek (Oprechtice) 7.5.2011 15,005 (16,001) 15,449 (17,336) 15,449 2.místo Stahuj
Kunčice p.O. /NOC/ 13.5.2011 14,618 15,228 15,228 6.místo Stahuj
Biocel Paskov /3B/ 14.5.2011 17,22 2.místo Stahuj
Malenovice (I.kolo MSL) 21.5.2011 14,562 14,691 14,691 5.místo Stahuj
Michálkovice /3B/ MSP 22.5.2011 18,340 21,220 21,220 14.místo Stahuj
Bartovice /NOC/ 27.5.2011 15,617 14,817 15,617 2.místo Stahuj
Fryčovice 29.5.2011 16:482 14:458 16:482 13.místo Stahuj
Lubno (II.kolo MSL) 11.6.2011 15:310 18:873 18:873 30.místo Stahuj
Bylnice 12.6.2011 15:070 14:970 15:070 3.místo Stahuj
Oprechtice (III.kolo MSL) 18.6.2011 14:069 13:963 14:069 1.místo Stahuj
Oprechtice /Climart cup/ 18.6.2011 14:621 15:093 15:093 4.místo Stahuj
Svinov (IV.kolo MSL) 25.6.2011 14:292 14:191 14:292 1.místo
Radíkov /EXTRALIGA/
26.6.2011 N N N N
Janovice 26.6.2011 14:9 4.místo
Metylovice (V.kolo MSL) 2.7.2011 14:062 13:772 14:062 1.místo Stahuj
Kozmice (VI.kolo MSL) 5.7.2011 14:362 14:762 14:762 5.místo Stahuj
Košatka (VII.kolo MSL) 9.7.2011 14:087 14:017 14:087 2.místo Stahuj
Písečná (VIII.kolo MSL) 10.7.2011 14:879 14:170 14:879 2.místo Stahuj
Kojkovice (IX.kolo MSL) 16.7.2011 15:412 14:993 15:412 15.místo Stahuj
Karviná- Hranice 17.7.2011 15:810 15:200 15:810 5.místo Stahuj
Hněvošice 30.7.2011 16:250 16:290 16:290 8.místo Stahuj
Vrbice (X.kolo MSL) 30.7.2011 15:539 13:691 15:539 20.místo Stahuj
Podvysoká (SK) 31.7.2011 N N N N Stahuj
Petřvaldík (XI.kolo MSL) 6.8.2011 14:174 14:585 14:585 8.místo Stahuj
Stará Ves (XII.kolo MSL) 13.8.2011 14:589 14:299 14:589 5.místo Stahuj
Vrbětice /EXTRALIGA/ 14.8.2011 19:59 17:70 N N Stahuj
Větřkovice (XIII.kolo MSL) 20.8.2011 13:968 14:197 14:197 3.místo Stahuj
Malenovice /NOC/ 20.8.2011 N N N N Stahuj
Prchalov 21.8.2011 14:336 14:086 14:336 6.místo Stahuj
Mošnov (XIV.kolo MSL) 27.8.2011 14:033 13:755 14:033 3.místo Stahuj
Bartovice (XV.kolo MSL) 3.9.2011 14:291 14:642 14:642 9.místo Stahuj
Nedašov 4.9.2011 15:040 15:400 15:400 4.místo Stahuj
Proskovice 4.9.2011 N N N N Stahuj
Jistebník 10.9.2011 15:158 14:954 15:158 4.místo Stahuj
Neplachovice (MSP) /3B/ 17.9.2011 17:470 17:490 17:490 2.místo Stahuj
Velké Hoštice 8.10.2011 14:297 15:213 15:213 8.místo
Pustá Polom 15.10.2011 15:770 15:040 15:770 1.místo
Soutěž ženy Datum Levý proud  Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky
Okrsek (Oprechtice)
7.5.2011
17,861 (18,570) 17,999 (18,587) 17,999 1.místo Stahuj
Kunčice p.O. /NOC/ 13.5.2011 17,591 19,077 19,077 4.místo Stahuj
Malenovice (I.kolo MSL) 21.5.2011 18,312 16,978 18,312 3.místo Stahuj
Bartovice /NOC/ 27.5.2011 17,474 17,085 17,474 1.místo Stahuj
Fryčovice 29.5.2011 19:885 19:158 19:885 2.místo Stahuj
Kozlovice /NOC/ 10.6.2011 17:644 17:922 17:922 1.místo Stahuj
Lubno (II.kolo MSL) 11.6.2011 17:279 17:545 17:545 3.místo Stahuj
Oprechtice (III.kolo MSL) 18.6.2011 16:928 16:587 16:928 1.místo Stahuj
Oprechtice /Climart cup/ 18.6.2011 18:986 18:551 18:986 1.místo Stahuj
Svinov (IV.kolo MSL) 25.6.2011 16:900 17:844 17:844 2.míísto
Metylovice (V.kolo MSL) 2.7.2011 17:945 17:633 17:945 2.místo Stahuj
Kozmice (VI.kolo MSL) 5.7.2011 18:644 17:633 18:644 2.místo Stahuj
Košatka (VII.kolo MSL) 9.7.2011 16:776 17:069 17:069 1.místo Stahuj
Písečná (VIII.kolo MSL) 10.7.2011 21:210  17:869 21:210 6.místo Stahuj
Kojkovice (IX.kolo MSL) 16.7.2011 16:644 19:327 19:327 6.místo Stahuj
Vrbice (X.kolo MSL) 30.7.2011 16:360 17:085 17:085 1.místo Stahuj
Petřvaldík (XI.kolo MSL) 6.8.2011 17:361 16:797 17:361 3.místo Stahuj
Stará Ves (XII.kolo MSL) 13.8.2011 16:949 16:946 16:949 1.místo Stahuj
Vrbětice /EXTRALIGA/ 14.8.2011 18:170 18:980 18:980 10.místo Stahuj
Větřkovice (XIII.kolo MSL) 20.8.2011 24:647 25:015 25:015 9.místo Stahuj
Malenovice /NOC/ 20.8.2011 N N N N Stahuj
Prchalov 21.8.2011 15:960 15:727 15:960 1.místo Stahuj
Mošnov (XIV.kolo MSL) 27.8.2011 16:143 19:170 19:170 7.místo Stahuj
Bartovice (XV.kolo MSL) 3.9.2011 16:285 16:709 16:709 1.místo Stahuj
Proskovice 4.9.2011 17:018 17:498 17:498 2.místo Stahuj
Jistebník 10.9.2011 18:120 17:630 18:120 3.místo Stahuj
Velké Hoštice 8.10.2011 N N N N
Soutěž MH starší Datum Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění  Výsledky
Lubina(PU+štafeta) 30.4.2011 14,720 -utok 79,32-štafeta 14,720 3.místo Stahuj
Lučina (1.kolo MSL-MH) 7.5.2011 15,10 xx,xxx 15,100 3.místo
Nová Ves (MSL-MH) 15.5.2011 14,933 15,671 15,671 4.místo
Krmelín (MSL-MH) 21.5.2011 15,126 14,557 15,126 6. místo
Petřvaldík (MSL-MH) 29.5.2011 13,456 xx,xxx 13,456 1. místo
Fryčovice 29.5.2011 13,548 13,733 13,733 1. místo
Nýdek (MSL-MH) 4.6.2011 13,290 13,500 13,500 2. místo
Paskov (MSL-MH) 5.6.2011 12,330 12,930 12,930 2. místo
Lubno (MSL-MH) 11.6.2011 12,755 12,744 12.755 1. místo
Jistebník (MSL-MH) 18.6.2011 15,083 xx,xxx 15,083 3. místo
Oprechtice (MSL-MH) 19.6.2011 12,641 14,821 14,821 5. místo
Frýdlant n. O (MSL-MH) 25.6.2011 1,04,941 1,04,833 1,04,941 19. místo
Rychaltice 6.7.2011 17,638 19,867 19,867 2. místo
Loučka 26.7.2011 15,680 16,440 16,440 8. místo
Brušperk (MSL-MH) 3.9.2011 xx,xxx 12,702 12,702 1. místo
Oprechtice (EurokanCup) 3.9.2011 11,933 12,141 12,141 1. místo
Proskovice 4.9.2011
Bruzovice (MSL-MH) 10.9.2011 14,770 14,590 14,770 3. místo
Michalkovice 17.9.2011 N N N N
Bochoř - Noční 17.9.2011 13,670 1. místo
Soutěž MH mladší Datum  Levý proud Pravý proud Výsledný čas Umístění Výsledky
Lučina (1.kolo MSL-MH) 7.5.2011 19,720 xx,xxx 19,720 3.místo
Nová Ves (MSL-MH) 15.5.2011 22,933 26,382 26,382 8.místo
Krmelín (MSL-MH) 21.5.2011 17,101 16,800 17,101 3. místo
Petřvaldík (MSL-MH) 29.5.2011 17,242 xx,xxx 17,242 1. místo
Fryčovice 29.5.2011 17,151 16,658 17,151 2. místo
Nýdek (MSL-MH) 4.6.2011 20,320 20,160 20,320 5. místo
Paskov (MSL-MH) 5.6.2011 19,330 19.890 19,890 3. místo
Lubno (MSL-MH) 11.6.2011 17,899 17,389 17,899 3. místo
Jistebník (MSL-MH) 18.6.2011 16,421 xx,xxx 16,421 4. místo
Oprechtice (MSL-MH) 19.6.2011 17,266 18,256 18,256 2. místo
Frýdlant n. O (MSL-MH) 25.6.2011 26,379 25,733 26,379 9. místo
Rychaltice 6.7.2011 20,120 19,128 20,120 4. místo
Brušperk (MSL-MH) 3.9.2011 16,167 xx,xxx 16,167 3. místo
Oprechtice (EurokanCup) 3.9.2011 19,059 16,005 19,059 3. místo
Proskovice 4.9.2011
Bruzovice (MSL-MH) 10.9.2011 17,200 17,020 17,200 5. místo
Michalkovice 17.9.2011 N N N N
Bochoř - noční 17.9.2011 23. místo

 

 

 

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2018  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Plánované akce

16.12.2018- Výroční valná hromada

12.9. - 19.1.2019- Karlov

15.2.2019 - Páteční ples

16.2.2019 - Sobotní ples

15.6. - 16.6.2019 - Oprechtický hasičský víkend

29.6.2019 - Oslavy založení Oprechtic