http://oprechtice.cz

Lučina, Nová Ves, Malenovice (MSL-MH)
Napsal uživatel Blahutovi   
Pondělí, 04 Květen 2015 00:05

Hurá už je to tady!!! Konečně po dlouhé zimě a velké přestávce nás čeká první ligová soutěž.

VIDEO (Lučina - oranžoví)

VIDEO (Lučina - zelení)

VIDEO (Nová Ves - oranžovi)

VIDEO (Nová Ves - zelení)

                                                     VIDEO (Malenovice - oranžovi)

                                                     VIDEO (Malenovice - zelení)

                                                     FOTO

                                                     VÝSLEDKY


 

25.4.2015 Lučina

Hurá už je to tady!!! Konečně po dlouhé zimě a velké přestávce nás čeká první ligová soutěž.

Tentokrát jsou přihlášení do MSL-MH  hned dvě družstva mladších a to „oranžoví“ a „zelení“. Soutěž se koná v Lučině a za pěkného počasí vyrážíme s dobrou náladou bojovat co to dá. Rodiče jsou trošku nervózní, ale všichni věří, že i když není moc natrénováno, tak že to děti zvládnou! Jako první se na start připravili oranžoví. Start, spojky, košík, voda, rozděl…  = vše klaplo a časomíra se zatavuje na 19,692 = 8. místo.

Následně po předání dresů jsou už na startu zelení. Ti vybíhají pěkně, ale bohužel jedno céčko není spojené, takže se Honza snaží za běhu vše napravit. Povedlo se a sestřik je v čase 28,92 = 15. místo z celkového počtu 21 družstev. Na začátek to nebylo vůbec špatné, jen tak dále. Malé občerstvení, to nesmí chybět na žádné soutěži a jede se domů s tím, že další dvě soutěže nás čekají hned příští sobotu. Snad se povede lépe?

 

 

2.5.2015 Nová Ves

Druhé kolo MSL-MH je v Nové Vsi. Počasí opět trošku tradiční, sice oproti loňsku neprší, ale je zima. Děti raději čekají na start v Amálce. Oranžoví jsou na startu jako první. Po výstřelu vybíhají a mají to všichni hezky rozběhnuté. Proudaři už jsou v zákleku a časomíra je někde

za osmnáctkou, ALE   pravý proud né a né sestřiknout terč. Něco není v pořádku – možností je více, buď proudnice, nebo hadice…prostě útok se počítal jako za nedokončený. Smůla!

Snad se zeleným bude dařit lépe. Děti to následně nazvali za „začarovaný závod“ protože

nejdříve se na proudu Kubovi rozpojilo céčko a po spojení těchto spojek se rozpojil následně i rozdělovač. Snaha byla útok dokončit, ale kluci si trošku nevěděli rady, kdo co spojí, takže se to vzdalo. Opět smůla!

 

2.5.2015 Malenovice

Počasí se trošku zlepšuje a sluníčko už vykukuje zpoza mraků, otepluje se. Za toho počasí jsme se přemístili z Nové Vsi do Malenovic, kde zdejší hasiči pořádají dětskou ligu vůbec poprvé. Hasičárna hezká a hned vedle již připravené závodní dráhy je pěkné dětské hřiště. Protože jsme přijeli mezi prvními a máme čas, než přijdeme na start, děti se hned rozběhly si užít těchto průlezek, houpaček, skluzavek… vždy´t jsou to přece jen děti.

Přijdou snad na jiné myšlenky po neúspěchu v Nové Vsi a aspoň si trošku protáhnou svaly, rozehřejí se, rozproudí si krev a snad už to tentokrát dají!

Oranžoví první na startu. Vybíhají s půjčenou proudnicí a hadicí cé. Voda trošku pomalejší, bečka v pořádku a proudaři už míří na terč… voda se hrne hadicemi a všichni trneme  hrůzou zda vydrží rozděl, který bohužel nebyl dotažen a tak proud není nejsilnější a voda

z rozdělovače stříká….terče shozené, uf. Čas 22,452 = 11. místo.

Zlení už jsou na startu a pořadatelé, když vidí Adélku tak si myslí, že snad jedou „mini“.

Po startu jde vše hladce, spojky jsou zapojené, koš jde do vody, rozděl drží a voda se pouští.

Kuba už  sestřikuje pravý terč, ale levý né a né zasáhnout, né a né zasvítit červená. To je ovšem škoda. Časomír nakonec ukazuje až 32,965 = 18. místo.

pro oprechtice.cz, rodina Blahutova

 

 

Kalendář akcí

<<  Květen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  4  5
  6  7  8  91011
1315161719
21222526
2728293031  

Plánované akce

16.12.2018- Výroční valná hromada

12.9. - 19.1.2019- Karlov

15.2.2019 - Páteční ples

16.2.2019 - Sobotní ples

15.6. - 16.6.2019 - Oprechtický hasičský víkend

29.6.2019 - Oslavy založení Oprechtic